Doradztwo inwestycyjne

Doradztwo inwestycyjne


Doradztwo – Sięgając do oficjalnej definicji (Reader’s Digest 1998) przeczytamy, że doradztwo to „udzielanie fachowej porady, wskazanie sposobu postępowania w jakiejś sprawie, wskazanie właściwego wyjścia z sytuacji”.

A zatem, doradztwem możemy nazwać zarówno jednorazową poradę polegającą na wskazaniu np., którą z dwóch nieruchomości wybrać lub jaką stawkę czynszu zaproponować w umowie najmu, jak też kompleksową obsługę profesjonalisty, który oprócz takiej konsultacji potrafi też ocenić np., skutki finansowe, prawne, podatkowe oraz inne wiążące się z każdą z tych decyzji.

Doradztwo w aspekcie usług naszej firmy – czyli dlaczego warto nam zaufać i współpracować:

Zapewniamy Państwu kompetentną, obiektywną i bezstronną poradę oraz profesjonalne podejście w zakresie tak bardzo zróżnicowanej i jak wiemy szeroko pojętej problematyki nieruchomościowej, obejmującej wszystkie zakresy działalności, takie jak planowanie, finansowanie, inwestowanie, sprzedaż/zakup lub najem oraz administrowanie.

Nasza firma jako doradca rynku nieruchomości, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie, wiedzę prawną, ekonomiczną, inwestycyjną, budowlaną, odpowiednie uprawnienia i narzędzia do przeprowadzenia prawidłowej analizy rentowności danej inwestycji potrafi ocenić, czy jest ona opłacalna oraz jakich zysków można spodziewać się po wybraniu odpowiedniej opcji. Potrafi też odradzić inwestowania w nieruchomość o wątpliwej opłacalności, przedstawiając szereg argumentów i wyjaśnień.

Możemy śmiało stwierdzić na podstawie obserwacji obecnego rynku nieruchomości, że doradztwo to nowa jakość i nowy model świadczonych usług którą z sukcesem wprowadziliśmy do naszej firmy, na podstawie której budujemy swoje relacje z Klientami.

Nasza firma  jest fachowym źródłem rzetelnych informacji odnośnie następujących danych:

  1. Aktualnej wartości rynkowej posiadanej nieruchomości,
  2. Aktualnej wartości rynkowej nieruchomości, jaką zamierzamy nabyć/wynająć,
  3. Zmiany wartości nieruchomości na przestrzeni czasu
  4. Zestawienia wartości indywidualnej konkretnego inwestora do wartości rynkowej nieruchomości
  5. Które z tych wartości mogą być wykorzystane np. w procesie pozyskiwania środków finansowych (będą uwzględniane przy udzielaniu kredytu),
  6. Zakresu remontów i prac modernizacyjnych możliwych do przeprowadzenia w odniesieniu do konkretnej nieruchomości mających wpływ na omawianą wartość
  7. Rentowności planowanej inwestycji,
  8. Opłacalności biznesplanu odnośnie dowolnie planowanej inwestycji na rynku nieruchomości,

Nasze usługi w zakresie rynku nieruchomości są sumą doświadczeń pracy zawodowej i pasji którymi chcemy jako firma podzielić się z Państwem.

Aby nasza obsługa była kompleksowa zapewniamy swoim Klientom usługi sprawdzonych Partnerów businessowych: Kancelarii Notarialnej, Radcy Prawnego, banków, pracowni projektowej, profesjonalnego fotografa, geodetów, firmy wykańczania wnętrz i wielu innych.